چگونه گل کاغذی ساده درست کنیم؟

درست کردن کاردستی های کاغذی , از سرگرمی های زیبا و لذت بخش دوران کودکی بوده و هست . در این آموزش قصد داریم یک گل کاغذی ساده که توسط کودکان هم به آسانی قابل درست کردن باشد را آموزش دهیم.وسایل مورد نیاز به آسانی تهیه می شود.چسب , مقوای رنگی , قیچی و یک تکه چوب یا نی , کار به آسانی شروع می‌شود …

آموزش ساخت گل کاغذی ساده یک باکس گل

مرحله 1 : چند تکه مقوای رنگی انتخاب کنید تا به وسیله آن ها برگ و گلبرگ های گل کاغذیتان را بسازید.در اینجا رنگ های زرد و سبز را انتخاب کردیم.


آموزش ساخت گل کاغذی ساده دو باکس گل

مرحله 2 : مقوای رنگی را به شکل گلبرگ مورد نظرتان ببرید . برای زیباتر شدن نتیجه کاردستی بهتر است دقت داشته باشید که گلبرگ ها تا حد ممکن مشابه یکدیگر باشند . البته این مورد برای رنگ گلبرگ ها صدق نمی‌کند و استفاده از چند رنگ متفاوت می‌تواند به زیبایی هرچه بیشتر کاردستی کمک کند.


مرحله 3 : یک سر گلبرگ ها را دانه به دانه به چسب اغشته کنید و به هم بچسبانید . در انتها می‌توانید از یک دکمه یا تزئینات مشابه برای زیباترشدن مرکز گل و پوشاندن جای چسب ها استفاده کنید.


آموزش ساخت گل کاغذی ساده چهار باکس گل

مرحله 4 : از یک تکه چوب یا نی برای ساقه گل استفاده کنید.


مرحله 5 : با استفاده از یک چسب نواری , ساقه انتخاب شده را به پشت گلبرگ ها بچسبانید.


مرحله 6 : برای زیباتر شدن کاردستی می‌توانید یک تکه برگ مشابه گلبرگ هایی که ساختیم باز مقوای رنگی سبز رنگ درست کنید و مانند تصویر بالا به ساقه گل بچسبانید. کار تمام است با این وجود در مرحله 7 چند پیشنهاد دیگر نیز وجود دارد.


مرحله 7 : میتوانید با استفاده از کاغذ رنگی های متفاوت و نی های فانتزی گل های کاغذی زیباتری بسازید و با انداختن انها در یک ظرف شیشه ای , یک گلدان گل کاغذی درست کنید ❤️ .


 

اگر گل مصنوعی کاغذی ساده را درست کردید و ترفند هایی یاد گرفتید که روند بالا را ساده تر می‌کرد , در بخش نظرات , با ما و بقیه خواننده ها در میان بگذارید .

اگر از این آموزش لذت بردید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع